Efenix mrdani kundy

efenix mrdani kundy

Vstala z lehátka a došla ke kraji bazénu. Ještě se tedy podívala na ty tři a spatřila, že ji sleduje Kenan. Nevědomky se usmála, její mysl si totiž začala představovat, že je to on, kdo jí to dělá.

Alespoň byl mladý a tělo měl vysportované, plné svalů. Pak už jen kráčela ke schodům, po kterých sešla do přízemní části hotelové budovy a pak úzkou uličkou dál. Pomalu došla ke dveřím apartmánu. Zasunula klíč, odemkla a otevřela si, aby mohla vejít dovnitř.

Najednou ji ale někdo zatlačil, takže byla hned v pokoji a slyšela, jak bouchly dveře. Když se otočila spatřila Kenana, který ji objal a políbil. Cítila, jak v rozkroku tvrdne jeho péro, které se na ní tlačilo. Nadržené ruce ohmatávaly zadeček a tiskly její štíhlé tělo na mladíkovo. Hlas byl zadýchaný plný vzrušení. Jak jí to řekl, na malou chvíli se jí vrátila vzpomínka na dopoledne, kdy jí ve vodě ohmatával prso, zatímco jeho otec do vzrušené kundičky zasouval tvrdého ptáka.

Tahle krátká chvíle stačila, aby se na chvíli uvolnila. Kenan toho rychle využil. Dotlačil Martinu k posteli a během chvíle na ní oba leželi. Ona na zádech, on na ní mezi rozevřenýma nohama. Ruce ji hladily po boku bříška a postupovaly nadrženě až na prsa, zatímco on se znovu pokusil ji políbit. Vzrušení bylo o to větší, že tvrdá boule tlačila přes látku plavek na to správné místo. Už se polibkům nebránila, pootevřela ústa a nechala mladíka, aby do nich vsunul svůj jazyk a začal si pohrávat s jejím.

Jednou rukou ji uchopil za zadeček a pomohl jí tak, aby se k sobě víc přitiskli. V dlani druhé ruky měl pevné prso, které už dokázal vyndat z košíčku plavek. Cítil, jak měla bradavku tvrdou a jak po ní dlaní jezdil a tlačil se boulí na kundičku, Martina se víc a víc klepala pod vlnami rozkoše. Nečekal na odpověď, znovu začal Martinu líbat. Zároveň se lehce nadzvedl, aby mohl přesunout ruku ze zadečku do svého rozkroku. Z upnutých plavek, kde už měl těsno, si vyndal přes nohavici tvrdého čuráka i s koulemi.

Pak se znovu na Martinu přilepil. Hned pocítila ten kůl, jak zatlačil silou do pružné látky spodního dílu plavek. Byla tak vzrušená, že byl ten kus látky nasáklý milostnými šťávami.

Žalud se trefil přesně a zatlačil látku lehce do kundičky. V tu chvíli byla úplně mimo. Netrápil ji strach z toho, že někdo přijde. Že se vlastně ten mladý Turek vetřel do jejího apartmánu, aniž by ho pozvala. A pak začala víc vzdychat. Kenan dokázal dát na stranu spodní lem plavek a čurák si hned našel místo do nadržené kundičky.

Krásně ji žalud rozevřel a zajížděl hlouběji a hlouběji a díky své délce a tloušťce ji celou zaplnil. Byl to jeden plynulý pohyb, který způsobil, že Martina vyjekla a rozklepala se v návalu neskutečného orgasmu, jaký zatím ještě nepocítila.

Kenan z ní musel slézt a nechat ji, aby se trochu vzpamatovala. Využil okamžiku k rychlému sundání plavek. Přeci jenom ho to trochu škrtilo a nebylo to pohodlné.

Pak znovu zaklekl mezi rozevřené nohy té štíhlé nadržené paničky. Nasadil čuráka na okraj kundičky a zase do ní plynule zajel. Nadržené rázné přírazy, ale přitom se snažil, aby v pičce jezdil co nejvíce v celé své délce. I pro něj to bylo neskutečně příjemné. Ta panička měla kundičku tak těsnou, i přestože se říkalo, že ženy, které mají už dítě, mají pičku roztaženou, že v ní chlap doslova plave.

On to tak necítil. Byla těsnější, než zatím zažil. Martina se zmohla jen na to, že se chytla za hlavou za okraj matrace a pak už jen sténala. Sténala slastí, kterou jí ten mladý drzoun způsoboval. Pokud mohla posoudit, jeho pták byl o něco menší než ten, co do ní zasunul v moři Onan, jeho táta.

Ale byl o dost větší, jak přítelův. A ačkoliv měla vždy názor, že velký pták je pro ni moc, a že by víc než 20 cm nezvládla a bylo by to nepříjemné, tak nyní prožívala pravý opak. Vychutnávala si to mladé svalnaté tělo, které ji teď mělo v moci. Pomalu ji zase položil a nalehl na ni, aby se s ní mohl začít líbat. Neustal však ve svých přírazech. Zajížděl jí do kundy až na její samé dno a bylo to tak příjemné. V tu chvíli si uvědomila, že tu mrdá s cizím klukem a že dotyčný nemá žádný kondom.

Ta slast byla ohromná. Na Kenana její slova ale zapůsobila jinak, než chtěla. Chtěla, aby ji dál mrdal, to ano, ale aby si dal pozor, aby se zalekl těch následků, co by mohly být, kdyby do ní stříknul celou dávku lepkavého semene. Ale místo toho on pocítil neskutečné vzrušení. Vzrušení při pomyšlení, že ta kurvička pod ním je nechráněná a on svým semenem by jí mohl udělat dítě.

O to víc začal přirážet. O to víc se blížil ke svému vyvrcholení. O to víc vášnivěji se s ní líbal a o to víc nadrženěji jí v ruce mačkal prso. A jelikož i Martina se blížila ke svému vyvrcholení, už nedokázala rozumně uvažovat. To je tak úžasnééééé! V tu samou chvíli to už nevydržel ani Kenan. Přirazil silně do Martiny a v ptáku mu začalo mohutně cukat. Nejprve pocítil nával semene z koulí do tvrdého čuráka. Trochu sevřel správné svaly, aby ten první výstřik zadržel.

Zvládl ještě trochu ptáka povytáhnout a jak následoval druhý záškub, povolil svaly, přirazil a dalším zatnutím svalů pomohl k tomu, že první výstřik byl mohutným gejzírem. V tu chvíli mu to připadalo, jako by čural. Ale ve skutečnosti ze špičky žaludu vytekla hustá mrdka, která se hned lepila na stěny stahující se kundičky a nemalá část dopadla i na její samé dno.

V tu chvíli už oba milenci leželi uvolněně v objetí a vychutnávali si odeznívající účinky společného vyvrcholení. Líbali se a mazlili. Čurák byl stále v nadržené pičce a ještě sebou trochu cukal, aby ze sebe dostal poslední kapky lepkavé životodárné tekutiny. Jak by řekl básník. Kenan se rychle zvedl. Najednou si uvědomil, že pokud by ta kurvička opravdu otěhotněla, vlastně by byl tátou a to, co mu před chvílí připadalo jako neskutečně výborné a vzrušující, tak nyní viděl vše černě.

Rychle odešel z pokoje a nechal Martinu samotnou. Ta se z toho vzpamatovala delší dobu. Uvědomila si, co se stalo a začala si nadávat do blbých nadržených krav.

Rychle vstala z postele a zaběhla do sprchy, aby se osprchovala a pokud možno ze sebe dostala tu mrdku. Cítila, že jí teče po stehnech. Musela si na kundičku položit dlaň ruky. Ve sprše si ji pak rozevírala a opatrně dvěma prsty, které do ní zasouvala, se snažila ze sebe dostat to, co do ní Kenan nastříkal.

Bylo toho opravdu hodně a ona věděla, že toho hodně ještě zůstalo v ní. Musela se spolehnout na to, co jí hlásil přítel. Zase tak nebezpečné to teď nemělo být. Snad to ta jeho aplikace měla spočítané správně.

Při téhle činnosti ale zase pocítila vzrušení. Její tělo ji zrazovalo. Strkala si prsty do kundičky hlouběji a na poštěváček nasměrovala proud vody ze sprchy. Přivřela oči a zase si přehrála celé to milování. Během necelé minuty opět byla na vrcholu slasti a doslova se vyprstila k třetímu orgasmu. Pak se rychle osušila a vydala se zpět k bazénu, kde ve vodě dováděli Tomáš se synem.

Všimla si, jak Kenan něco vypráví otci a dědovi a ti se na ni podívali. Počínala si velmi zručně a pojmula ho celý téměř ke kořenu, i když už mu tvrdě trčel nahoru v celé své výšce. Měla v tom zkrátka praxi. Jirka slastně funěl, a tak ses mu klínem nastavila před obličej. Hned tě začal lízat a prsty roztahoval pysky od sebe a srkavě polykal tvé šťávy. Náhle jsi pocítila dlaně, jak ti zezadu sevřely prsa a prsty promnuly tvrdé bradavky.

Byla to Kristýna, která si nasedla na ocas, zezadu ti dráždila prsa a slastně vzdychala, jak odsedávala na Jirkově ocasu. Přesunula ses mezi Jirkovy nohy, jednou rukou mu mnula koule, druhou mu sevřela kořen ocasu, honila ho a fascinovaně pozorovala, jak ocas vyjíždí a zajíždí do zmáčené kundy Kristýny.

Ta se zatím naklonila nad Jirkův obličej a nabídla mu své výstavní trojky. Nelenil a hned je pusou začal olizovat a okusovat vztyčené bradavky. Ječela zas jak utržená ze řetězu a divoce nadskakovala na ocase, že Jirka zasténal: Bylo vidět, jak celou dávku polyká a pak mu ho jazykem ještě celý olízala. Byla jsi trochu dotčená, že nyní sis nic neužila a uraženě odešla do kuchyně se napít.

Sotva ses vrátila, viděla jsi, že Jirka s Kristýnou vůbec nezaháleli. Teď leželi v poloze 69, a zatímco Jirka měl obličej pevně přitisknutý do jejího klína, ta měla jeho ocas až po kořen v puse. Zírala jsi, jak ztopořený ocas pomalu vytlačuje ven, až s mlasknutím opustil její pusu, aby se na něj znova nasunula. Když tě spatřila, usmála se. Jirka si tě vzal zezadu.

Párkrát prudce přirazil až na dno a pak začal pravidelně přirážet po celé délce ocasu. Závojíčky mlaskaly, jak ocas vyjížděl ven a zase vnikal do tvé promazané vzrušené kundy. Kristýna se přemístila dopředu tak, abys ji mohla lízat. Doširoka roztáhla nohy a odhalila ti tak mokrou překrvenou kundu s naběhlým klitorisem.

Lízala si holku poprvé, ale jako bys lízala sama sebe, jsi přesně věděla, kde ji to dělá dobře. Kristýna vzdychala, vyrážela ti pánví naproti, zatímco zezadu tě Jirka stále tvrdě mrdal. Díky předchozím číslům měl teď velkou výdrž. Jak se tě zmocňoval orgasmus a poševní stahy mu svíraly ocas, zrychloval přírazy a tys zase divočeji lízala její kundu a slízávala uvolňované šťávy.

Vyměnily jste si s Kristýnou polohu a hned jsi na pyskách ucítila teplý jazyk. Elektrizující vzrušení ti projelo tělem. Svěrač se jen pomalu otevíral, ale nakonec se Kristýna pousmála. Ještě tě odměním semenem. Tys opět přišla zkrátka, zatímco Kristýna pevně se zapřela a sténala. Bolelo to, až si začala plakat. Bolestné pocity mizely a začalo ti to dělat dobře. A jak pak začal rychle přirážet, pocítila jsi blížící se orgasmus. Jirka tě navíc ještě zezadu chytil za prsa a prsty mnul bradavky.

Párkrát jsi vykřikla a vrchol byl tady. Jirka z tebe vyjel a zamířil přímo do čekající pusy Kristýny. Ta ho pevně sevřela rty a začala rychle pohybovat hlavou a ještě si rukou pomáhala. Kristýně to zjevně nedělalo problém a s očima upřenýma na Jirku, mu jednou rukou honila ocas, druhou se vzrušovala v klíně a evidentně ho tak chtěla maximálně vydráždit k vrcholu.

Po chvíli měla úspěch a polykala semeno, které jí z ocasu prýštilo do krku. Moc toho asi už nebylo. Ještě mu ocas poslušně olízala, jak slíbila a pak už jste uvolněně leželi vedle sebe, sexem doslova stahaní. Když ses probrala, byla tma, ale vedle sebe jsi cítila pohyb. Pak ses ve tmě trochu rozkoukala a viděla, jak si Kristýna lehla na břicho, roztáhla nohy a Jirka si lehl na ní a zezadu ho do ní zasunul.

Kristýna tiše vzdychala a sténala. Jirka ji pak ještě otočil na záda a hezky tvrdě ji vymrdal na klasiku. Kristýna opět poprosila o semínko do pusinky a pak zase ulehli, jakoby nic. Usnuli, jen na tebe to už bylo moc a do rána už jsi nezabrala. A tak jsi byla svědkem jejich ranního laškování, kdy jsi náhle spatřila Kristýninu ruku, jak Jirkovi začíná laskat, hladit a honit ocas, zatímco on ji prstil kundu, až to začalo mlaskat.

Začala ses jakoby probírat ze spánku a laskání utichlo. Po probuzení se tvářili jako svatoušci. Jirka prohlásil, že má sexu až nad hlavu. Kristýna ti poděkovala za vydařený večer, ale pohled, který nenápadně upřela na Jirku, se nedal přehlédnout. Jirka tě sice hned po odchodu Kristýny tvrdě vyšoustal, ale bylo ti jasné, že bude jen otázkou času, kdy se ti dva sejdou a budou ti šukat za zády.

Někdo holt trhá rekordy v práci, někdo v sexu. A Kristýna v tom přebornice byla. Zachovala se ale jako správná kamarádka, přítele ti nepřebrala, ani se s ním nescházela. Našla si jiného a po čase se s ním i přestěhovala do jiného města.

..

Privaty sex sex praha 9

privaty sex sex praha 9

Jsem 29letá sympatická Andrea z Prahy 9-Proseka a ráda Tě poznám. Mám ráda něžný vášnivý sex. Najdeš mě v Praze 9 - Černém Mostě. Těším se na Tvou návštěvu. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Jsem na telefonu 8. Rády tě přivítáme v našem diskrétním, čistém soukromém bytečku na Praze 9, hned vedle metra Prosek. Nabízíme lesbický sex nehraný s připojením s oběma. Klasika, masáž, orálek od obou.

Půlhoďka s námi 1. S neustálou chutí na klasiku, mazlení, líbání, orálek, může být i bez kondomu do konce, oboustranný orálek, diskrétnost, čistota, dobré parkování. Laskavá přítulná kočička tě zve k sobě do peřin na něžné mazlení, hlazení, hravé dráždění, ale i divoký sex, 69, masáž prostaty, orálek i sex. Půlhodina Kč, hodina 1. Soukromý pelíšek v Praze 9, Horní Počernice Na sms neodpovídám, pouze volat: Jsem na telefonu od 8. Něžná blondýnka 39, provozuje GURU masáže vlastním tělem, hlazení, mazlení, šimrání, doteky U mě v soukromém bytečku.

Neváhej a přijď se zrelaxovat. To co nenajdeš doma, najdeš u mě. Najdeš mě na Proseku hned vedle metra Prosek. Dáme kafčo, příjemně Tě namasíruji a můžeme spolu prožít klasické milování. Vše je samozřejmě s ochranou. Jsem tu denně od 9. Může být i sexík po tel. Příjemné odreagování u nymfomanky Praha 9 Horní Počernice Ahojky pánové tady Simonka prsa č.

Miluji sexík a ráda střídám polohy. Dělám orálek i piss. Pokud máš kamaráda dělám i trojku. Jestli se ti líbím zavolej. Přijedu k tobě domu. Praha a blízké okolí. Prsatá Lucka nabízí klasické služby: Možný i sex po telefonu za dobití kreditu O2. Budu se na Tebe těšit Praha 9 Horní Počernice. Vítáme Vás v nočním klubu. Vše se dozvíte na místě s milým překvapením. Těšíme se na Vás. V kategorii Společnice na Annonce. Dále zde můžete najít nabídku striptérek a tanečnic nebo třeba jen nabídku doprovodu do společnosti, společnic na privátech, night clubů či sexu po telefonu.

V základním výpisu rubriky jsou zobrazeny inzeráty erotických služeb všech inzerujících bez ohledu na typ nabízené služby, dostupnost nebo lokalitu. Díky upřesňujícím možnostem hledání v levém sloupci lehce najdete např. Použijete-li funkci Hlídacího psa, budete pomocí emailu informování o nových nabídkách společnic, night clubů, privátů a escortů. Ve speciální rubrice Společníci najdete aktuální nabídku společníků a jimi poskytovaných erotických služeb: Toužíte-li po vážném seznámení nebo si chcete užít nezávazného flirtu, máme pro vás rubriky Vážné seznámení a Flirtování.

Co je hlídací pes? Upozornění do e-mailu na nové inzeráty z rubriky Společnice. Annonce — inzertní web a noviny, jež spojují lidi a firmy, které něco nabízejí, nebo naopak hledají. Po — Pá 8 — 20 hod Infolinka: Po — Pá 8 — 20 hod Přihlásit     Registrovat. Vlasy - Nerozhoduje - blond černé hnědé jiná barva zrzavé. Země - Nerozhoduje - Česká republika Ostatní státy Slovenská republika.

Stáří - Nerozhoduje - do 48 hodin do 5 dní do 10 dní. Typ - Vše - Nabídky Poptávky. Domů Erotika Společnice Výsledky hledání Řadit: Založit hlídacího psa Jsem registrovaný - přihlásit se a nastavit hlídacího psa Nechci se registrovat - nastavit anonymního hlídacího psa. Praha 9 Cena neuvedena. Praha 9 Cena dohodou. Praha 9 1  Kč. Velmi hezká Barunka, Kč Nabídka.

Escort sexy Simona Nabídka. Nová elegantní Sandra Nabídka. Přijď si pohrát Nabídka. Něžná, mazlivá Andrea Nabídka. Hezká, dlouhovláska Kristýna Nabídka. Blondýnka a brunetka Nabídka. Mazlivá blondýna Nikola, přímo u metra Vysočanská Nabídka. Andrea relax Praha Nabídka. Praha 9 Kč. Lucka 45 let Nabídka. Společnice V kategorii Společnice na Annonce. O Annonci Blog Annonce Pro média Obchodní podmínky inzerce Kariéra v Annonci Kontakt Správa inzerátů Seznam rubrik inzerce Nápověda Zásady zpracování osobních údajů Annonce — inzertní web a noviny, jež spojují lidi a firmy, které něco nabízejí, nebo naopak hledají © — www.

Nymfomanka tě zve k sobě.. Chceš zažít něco luxusního, navíc za přátelské ceny v soukromí? Přijď a užij si jedinečnou rozkoš a dotek přepychu na vlastní kůži. Nádherná,  začínající tiletá dívka jménem Alenka. Jsem opravdu kráska na úrovni, ohromím každého muže. Se mnou budeš v těch správných rukou. Ahoj jsem usměvavá mazlivá baculatá slečna, která Ti udělá pomyšlení na vše co máš rád.

Jsem tu pro Tebe, příjď a zažij to po čem toužíš s mýma krásný Jsem ti letá studentka, kterou erotika už dlouho lákala, ale teď teprve začínám. Pokud máš rád holku tak akorát, kde je si kam šáhnout, jsem ta pr Horká novinka v Praze..

Jsem krásná štíhlounká s vonavoučkým , hebkým tělíčkem a velmi ráda vás přivítám ve svém soukromi.

..