Chciholku jozefina

Zboží zasíláme pouze po České republice a na Slovensko. Ma Che Bello Questo Amore: Pokus o rekordní skok v autě se změnil v drama Pokoušel se o nejdelší skok v autě, ale stal se z toho boj o U2 - mil. Benefity a slevy Zaměstnanecké benefity. Tvůrcům trvalo sedm let, než se podařilo záměr realizovat, prozrazuje provozní TEPfaktoru Michal Pešata. Dnes nabízí dvacítku úkolů a jednadvacátý Bruce springsteen tour madrid Ten je ale velikej. Úžasná kamoška na sex. Sex z vlastního pohledu. Bruce springsteen tour madrid iGirls.

Vstupenky na koncerty - sportovni vstupenky - hotely - na Vstupenky na koncerty a termíny turné Live Nation Česká Životopis Bruce Springsteen — český web Název: Odpovídáme Vám Katapult Oficiální stránky rockové skupiny Katapult Bruce Springsteen— český web Praha '97 Vienna ' Přeji Wendulce, ať se co nejdříve uzdraví. Je to smutný, když nevinné zvířátko trpí. Mikin Pojusím se, ju?

Hanadža Jasně, ale moc toho nemám. Jen to, co mi někdo urobil, popřípadě já. Erika Přejeme Wendulce, ať je brzo v pořádku!!!

Já jsem zrovna nemocná a tak si o to víc užívám holek. Teď si válej šunčičky: Pořád myslím na naší malou Fluffy. O Velikonocích jedeme na chatu na kolech navštívit její hrobeček a taky hrobeček třech morčátek - Kryšpína, Tadeáše a Matyldy, takže zase bude slzavý údolí. Ale máma se o hrobečky perfektně stará a každý rok tam vysazuje nové kytičky. Ale Fluffy mi strašně moc chybí.

Měj se moc hezky! Nesmutni, Tím už nic nezměníš. Asi to tak muselo být. Užívej nových radostí ze života. Fluffy si jistě vzpomínku zaslouží. Ale máš nové " holčičky" a v nich se teď viď. A brzo se uzdrav!!! Tak jimdej vsem na hrobecek za nas kyticku a brzy se uzdrav. To je dobre ze si ted muzes holek vic uzit, aspon trochu zkrotis mrnouse: Přihodila jsem pár dalších fotek princezny Barušky.

Nechci mu nějak ublížit a chci mu dát vše co v potravě potřebuje. Ještě chci vědět podrobnější stravu i králíčka již staršího. Předem za odpovědi děkuji. Holčina na praxi u nás v práci mi včera odpoledne řekla, že se musí svého králíčka vzdát a to co nejrychleji. Je mu půl roku, je očkovaný,ale hlavně je krásný. Jukněte do inzerce, jmenuje se HOP. Včera jsme zkoumali pohlaví, zjistily jsme, že náš Béďa je nejspíš Bedřiška. Taky jsem mu nebo jí našla na zádíčkách stroupek a u něj takovou malou hrčku pod kůží.

Nejdřív jsem myslela, že je to po očkování, ale pořád to nemizí. Nevíte co by to mohlo být? Asi půjdeme pro jistotu k doktorce.

Ale vypadá zdravě, pěkně papá, neškrábe se a nic. Eriko, díky za tyto stránky!!!!! Baruška je nádherná a ten trucující Čenda v krabici samozřejmě taky!! Mám pro Tebe jednu kandidátku!

Sice jí osobně neznám a ani nevím, jestli by jí nevadilo, že HOP je kluk? Měla zájem o princeznu Barušku. Jmenuje se Linhartová a její e-mailová adresa je: Také já ti přeji všechno nej k svátku, princezně Wendulce rychlé zahojení bebíčka a stejně jako Dayenna musím poděkovat za tyto stránky Už jsem tu několikrát slyšela, že by se měla kokcidióza dvakrát ročně preventivně přeléčit. Tak i já jsem si včera pořídila Sulfadimidin.

Nejdřív jsem si lámala hlavu nad tím, jak prášek odměřit, aby to bylo přesné a taky úsporné. V archivu jsem našla super řešení od Eriky s alobalovými čtverečky. Eriko, díky, je to fakt skvělý nápad.

No a teď, když to mám rozpouštět ve vodě, váhám, jestli to mám Julče přece jenom dát, když je v naprosté pohodě, bobky má normální, je prostě úplně zdravá. Tak si říkám jestli to není zbytečné nebo jestli jí to nemůže třeba uškodit? Co vy na to? Zpráva pro všechny fanynky Barušky!

Barče změna prostředí velmi prospívá - dnes když jsem jí ráno pustila, tak mi asi 5 minut tancovala kolem nohou - nevím jestli radostí že může z té malé klícky ven, nebo radostí, že mě vidí.

Občas si přijde pro pohlazení nebo pro malé pomazleníčko a při tom mě nezapomene trochu olízat. Škoda že si ji nemůžu nechat: Přidávám se ke gratulaci všech ostatních! Všechno nej nej nej! A Wendy přeji ať je brzy v pořádku! Erika taky se připojujeme s Ferdíkem k přání všeho nejlepšího k svátku a Wendulce přejeme rychlé uzdravení: Denně by měl dostat trošku obilné směsi pro juniory dávkování na krabici a pozvolna navykat králíčka na denní přísun zeleniny - denně malý kousek, postupně zvětšovat dávky.

Postupně proto, aby mu to neudělalo problémy s trávením. Více info zde v odkazu krmení. Dvakrát ročně přeléčit jí v žádném případě neublíží. Neděláš to ani tak kvůli ní, jako kvůli jiným králíčkům, kteří by s Julčou přišli do styku a mohli by se od ní nakazit.

Dej Julče sulfadimidin pouze po dobu tří dnů. To úplně jako prevence stačí. Všem - Česnečky miminka rostou jako z vody, Lálá je také vzorná mamina. Také se nám má každým dnem narodit hříbátko, tak nám držte palečky, ať všechno dobře dopadne. Tak jo, já jí to teda dám. Do styku s králíčky sice nepřijde, ale aspoň budu klidnější, že jí nic nehrozí. Opravdu stačí jen třídenní léčba? Doktor říkal, že i jako prevenci mám Sulfadimidin dávat 3 dny,pak dva dny pauza a zase tři dny dávat.

Aby pak jen ta třídenní léčba nebyla třeba nedostatečná a tím pádem zbytečná Když už jste u tý kokcidiozy - koupila jsem Bartovi granule s antikokcidikem a veterinář mi řekl, že už ho nemusím jinak přlečovat. Prej když zkrmíme to kilový balení, tak to bude stačit Myslíš, že už fakt není potřeba Sulfadimidin?

Dnesna navsteva u veterinara dopadla asi takto Ked som doktorovi povedala ze mi skoro tri dni vobec nic nejedla akurat to co som jej podstrcila To ste mali vidiet ako vedia kralici zatnut zuby A nakoniec dostala este jednu davku antibiotik tie sa volaju nieco ako Borgan..

Teraz je to moje male doma zatvorene v klietke pri jedle a vode.. Doma dostala aj mrkvicku a pusiniek a pohladenie No a este by som chcela povedat co bolo vcera ked som dosla domov Dalsiu navstevu veterinara mame naplanovanu na nedelu Chci se zeptat na pár potravin ne vhodných pro králíčka. Myslíte si, že králík může: Máme Pingu taky přeléčit?

Je mu půl roku, je očkovaný,čistotný,ale hlavně je krásný. Jukněte do inzerce, jmenuje se HOPik. Zničil jim ovladač na TV a jiné věci a její mamina ho vyhodila do králíkárny. Tam by sám asi nebyl moc šťastný. Tak at má raději nového hodného pána. Maminka by měla nevštívit tyhle strány: Vůbec nám to nešlo odeslat. Nakonec se to podařilo, ale ona zatím asi ještě nebyla na netu. Březinka, evulik panička by potřebovala trošku dospět Když si pořídí králíka, kterého nevychová a pak se diví, že jí likviduje byt.

Dobře, že ho dává pryč a doufám, že se dostane k hodným lidem, kterým bude jasné, co takový králík dokáže, pokud nebude pod přísnou kontrolou. Komu to není jasné, zpřístupnila jsem opět klíčové důkazy. Morčáka máš v kleci s Čeňkem? Soňa Š - na krabičce Sulfadimidinu je uvedeno alespoň na té mé , že jako preventivní přeléčení stačí podávat v nápoji po dobu tří dnů. V případě potřeby např. Sulfadimidin podávám pouze ty první tři dny a dělám to tak už léta. Nevím, co je kokcidioza. Nejsem zastáncem zbytečného cpaní léků do králíčků i jiných zvířátek.

Bětka - ohledně granulí proti kokcidioze se tu diskutovalo nedávno. Jsem toho názoru, že aby byli granule účinné, nestačí je jen přidávat, ale musí se krmit v neomezeném množství. Aby si králíček vzal prostě to, co potřebuje. Ale jsou tu i jiné názory, opačné. Já osobně granule nedávám, nevěřím jim. Také se mi nezdá, že po granulích proti kokcidioze se tloustne.

Nevím, neznám přesné složení, ale granule pro výkrm, které jsem měla nedávno "v ruce", žádné látky proti kokcidioze neobsahovaly. Takže doporučuji důkladně přečíst příbalový leták, na co granule opravdu jsou. Migoň - chlorovaná voda - nevím, proč by měla vadit, já ji taky piju.

Když nám po vánocích zbyly mandle, také jsem je zkrmila králíčkům. A jak si šmakovali. Stejně si ale myslím, že ji spíše rozkouše, než spapká.

Pokud ho ale podáš jako zpestření, proč ne. V malých dávkách a pozor na sušené ovoce. Samozřejmě, že v minimálním množství neublíží Halibeli o tom psala. Ano mám, jsou pořád spolu. Ale pokud chceš Denisovi pořídit kámoše - morče, tak se připrav na to, že morčátka jsou opravdový čuňátka a tak celou klec budeš muset čistit každý 2.

Jen jedno z mnoha morčat chodí vykonávat svoji potřebu na jedno místo. Migoň - 2x ročně přeléčení proti kokcidioze je nutnost, stejně jako očkování proti moru a myxomatóze.

No to jsem přesně chtěla vědět. To je to, co mě pořád brzdí. Denisovi ted měním klec 1x do týdne. Je zvyklý na "venčení" a chodí čůrat do záchůdku v pokoji. Teda Matylda je ale číslo - myslím že kdybych nechávala Čendu pořád mimo klec, tak bych nemusela fotit jednotlivé kusy, ale rovnou celý byt: Ten můj se to prostě nenaučil - bobky i loužičky jsou všude po kleci - nejvíc pod jesličkami a u misky s jídlem.

Ale určitě bys na diskuzi morčat našla i takovy lidičky, kteří mají čistotná morčátka - ale je jich skutečně málo. Ale na druhou stranu - co bys neobětovala pro to, aby měl Denis kamaráda, že? Aby nebyl pořád sám. Přes den a o víkendu, když jedu pryč.

A ještě dotaz-má taky takové super zametací bobky jako králík? Ted jdu dom, krásný víkend králíčci a králíkáři: Bobky jo, ale loužičky ne. A jelikož ten můj nadělá bobky a loužičky na jednom místě - mám se zametáním útrum.

Předpokládám, že musím zamezit jakému-koliv kontaktu s Čendou, je to tak? Nebo by jim to ani jednomu neublížilo, kdyby se mohli očuchat? Mišulka Matylda karton nejen trhá, ale vesele i baští.

Za posledních pár dní snědla celou ruličku od toaleťáku. Jsem téměř přesvědčená, že to dělá demonstrativně - proč by si jinak ruličku vynesla z papírového domu a přinesla ji až ke mně, jedla ji a u toho na mě koukala? Prostě dává najevo, jaký je chudák, co nemá co jíst, že musí jíst ten papír. Včera jsem Matyldě nasypala lněné semínko, slunečnici loupanou do mističky. Během večera to všechno snědla. Potom se mi ale jako starý nenažranec vrhla na klín a sápala se mi po ruce, ve které jsem měla bagetu s uzeným tuňákem.

Tak jsem jí do misky přihodila osminku rajčete, kterou jsem mocně obalila ve Vitamixu. Přiřítila se k tomu, očuchala to, hodila po mně vražedný pohled a odešla do papírové krabice. Vyšla s ruličkou v puse, sedla si vedle misky a ruličku začla jíst, přičemž mě pozorně pozorovala. Zjistila, že její vydírání nepomohlo, tak se vrátila k rajčeti a během nekonečných 10 minut ho do sebe se sebezapřením soukala.

Nezapomněla ho ovšem vyndat z misky a pořádně s ním osliznout koberec na cca 10 cm2. Potom se oklepala a šla trucovat. Jsou zkrátka situace, kdy jsem přesvědčená o tom, že i tak "hloupé" zvíře všichni víte, jak to myslím , jako je králík dělá něco schválně a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.

Nicméně MMMoni i Anajka mají zkušenost s morčátkama, kteří na záchůdek chodí. Já stejnou věc řeším už hodně dlouho. Znám ale pár lidí, kteří byli zklamaní z toho, že morčátko králíčka milovalo a králíček morčátko ignoroval. Proto stále ještě váhám. Zkrátka nevim, jestli Matyldu uspokojí morčátko. Jestli jí rovnou nepořídit králičí kamarádku V tomto ohledu mám ale taky hodně pochybností. Lucík čistě teoreticky by měla Barunka zůstat pár dní v "karanténě" - zvlášť, když nevíš, jak s ní bylo zácházeno.

Na druhou stranu jestli se ale jeví zdravě, tak proč ji nenechat pozdravit Čendu. Budeš muset být opatrná, aby ji Čenda neobskočil.

Jestli jí jsou ty 4 měsíce, o kterých jsi mluvila, je na miminka skutečně ještě brzo ;o. Vypadá víc než zdravě! Je báječně čilá, hravá, přítulná, hladící. Každou chvíli kolem mě tancuje, Ráda hraje na honěnou ona honí mě , běhá za míčem ještě nezjistila, že když do něj šťouchne hlavou, tak že se sám pokutálí: V "karanténě" je Barunka od středy.

My už nevíme, z čeho by Pingu mohla být nadmutá, zeleninu skoro nedostává, tak hledáme cokoliv, co by mohlo zažívání uškodit Proč nám o té kokcidióze veterinář neřekl?

Je ten náš nepečlivý? Halibeli - no, když ty chudinku trápíš hlady. Já, ať jsem zkoušela dávat jakýkoliv papír kartony, krabice, ruličky od toal. Nezajímalo je to, ani ho netrhali, ani nepapali. Jen Ořeška si s kouskem hrála a nosila mi ho po bytě, pak ho někde upustila, opět si pro něj došla.

Ale to ji nikdy dlouho nebavilo. Matylda je teda riadne cislo: Migoň - já problémy Pingu sleduji, ale vůbec mne nenapadá, proč je má. Já svým králíčkům dávám pravidelně zeleninu i ovoce, tvrdý chléb. V létě mám zeleninu ze zahrádky, v zimě ji kupuji v obchodě. Žádný z mých 15 králíčků nemá žádné zařívací problémy. Co se týče kokcidiozy - mne také nikdy veterinář neupozornil.

Přišla jsem na to sama, asi před osmi lety, kdy mi uhynulo mládě a já se pídila po příčině. Takovouto nešťastnou událostí jsem zjistila, že existují nějaké přípravky proti kokcidioze a že se musí preventivně podávat. Mišulka ano, Matyldu strašně trápím hlady. Je to chudák největší. To mě ale večer sežere. Včera už právě dostala jen 2x, proto byla tak hladová. Z trucu pak večer sežrala celý obsah jesliček.

Úbytek touhy po seně v zimním období potvrdím po druhé zimě, tudíž za rok. Měla by sis dát do infa doplněk - Králíčci v bytě: Doporučuji ještě ten uzel z provázků - i ten se Matyldě zalíbil - to jsou potom rány, když s ním mlátí o zem!

Ten přípravek Sulfadimidin si koupím. Kupuje se v lidské nebo zvířátkové lékárně? Mišulka v archivu jsem o kokcidioze hodně našla a tak jsem i pátrala po informacích o dostupných přípravcích. Našla jsem neskonalou chválu na ESB 3 bio.

Ten asi zkusím já. O preventivním přeléčení proti kokcidióze jsem se dozvěděla díky těmto stránkám, takže zítra se do toho pustíme. Radši Pingu taky přeléč ať máš jistotu.

Jeden pytlík prášku, který je určen na 10l vody mě včera přišel na 50,-Kč a použiju ho pak ještě na podzim a příští jaro.

Určitě se to vyplatí. K těm zmiňovaným potravinám: Teda co můžu říct z vlastní zkušenosti. Jiné sušené ovoce ne, ale meruňky Proto je odmítám jíst: Myslím, že jsem to někdy četla tady.

Mě o tom přeléčení taky doktor neřekl, musela jsem se zeptat sama ještě že jsem díky těmto stránkám tak chytrá: Ale jelikož ven chodíme, tak jdeme do toho. Ahoj, potřebovala bych poradit, v neděli sme si přinesli zakrslého králíčka, jsou mu 3 týdny, ale pořád je strašně plachej. Halibeli Ferdík se cpe papírem ve velkým. Jak se dostane k nějakýmu papíru nebo krabici, tak je k neudržení. Myslí si, že jí musí sníst celou. Nemůže mu to uškodit?

Kde se dají sehnat přípravky proti kokcidioze? Můžu je sehnat v lékárně? A nemůže se to na něm nějak špatně podepsat, když je pryč od mámy už tak malinkej? Ten kluk, co nám ho dal, tak je měl venku, a štvalo ho že se to nedá jíst, tak jsme si toho prcka radši vzali. Domů přicházim v pět až v šest večer ale pak jsem s ním pořád.

On je tak sladkej Všechno nejlepší k svátku Eriko: Koukala jsem, že máš Urana Metropol. Mohla by jsi se stavit na morčata? Není to náhodou slate-blue argente od Lenky Šafaříkový? Jsem úplně hotová z přístupu toho kluka, který králíčky chová. To snad není pravda!! Králíčci se od maminky odebírají nejdřív v týdnech. Halibeli má pravdu - můžeš jen doufat, že to ten chudáček malý přežije.

Pépa na anglických internetových stránkách americké společnosti pro chov králíčků doma je detailní popis péče o taková miminka. Jestli to mám přeložit nebo Ti jen poslat odkaz. Stačí mi odkaz, já to snad se svojí anglinou zvládnu - a díky! Mimochodem, jinak vypadá králíček, že prospívá velmi dobře! Halibeli - když jsem se na jednotlivé přípravky ptala našeho veterináře, řekl mi, že všechny fungují na podobném principu a mají podobné složení. Pouze mne upozornil, že je třeba čas od času jednotlivé přípravky střídat.

Teď už s náma bydlí v bytě jen Ořeška, Evička i Agátka jsou venku a jsou tam hrozně spokojené, vyhřívají se na sluníčku. Ale určitě to pod přezdívku poznamenám. Jájina - přípravky ti předepíše veterinář. Já koupila právě Sulfadimidin v lékárně bez předpisu, ale jak mne někdo upozornil, neměli mi ho vůbec prodat, protože je jen na předpis.

Přípravků proti kokcidioze je více, ten Sulfadimidin není vhodný svým balením pro jednoho králíčka. Doporučuji nějaký tekutý přípravek. Pépa - souhlasím s Halibeli. Takové mrně ještě nemá co běhat po světě bez mámy. Budem rádi, když se zaregistruješ a něco o sobě i svém králíčkovi jak vypadá napíšeš.

Bude se Ti po přejetí myší na přezdívku zobrazovat info tak, jako u nás všech. Předpokládám, že se jedná o běžný druh z králíkárny, takže bude v dospělosti poměrně velký kolem 4 kg.

Máš na chov takového macka v bytě podmínky? Tady najdeš řešení pro bydlení pro menší králíčky, které se dá ovšem při zvětšení aplikovat i pro osmikilové francouzské berany: Migoň zatím mu říkáme prostě "Králíčku", vlastně ani nevíme jestli je to ta nebo ten, bývalá majitelka říkala, že je to snad ta.

Jasně, je to slate-blue argente fešák od Lenky Šafaříkové! A právě před chvílí jsem si zamluvila hladkosrstou samičku oranž aguti od paní Zachové! Takže se těšim jak blázen Díky moc všem, už musím končit. Po víkendu dám vědět, jak se prcek má. Časem snad dodám i nějaký fotečky. Wendulka moc děkuje za přání brzkého uzdravení, a já děkuji za milá přání k svátku.

Mam kralicka stareho zhruba deset mesicu a co se tyce stravy, kterou mu pravidelne podavam, jsem plna pochybnosti. Jednou se doctu to, pak zase tohle, mam v tom trochu zmatek. A tak bych chtela poprosit nekoho z vas, aby se mrknul na Bobikuv jidelnicek a sdelil mi svuj nazor. Cerstve seno a cista voda neustale, dvakrat tydne tvrdy chleb nebo kousek tycinky na hlodani Vojtisek.

Všem - omlouvám se za tenhle příspěvek, ale protože mám ohromnou radost, nedá mi to a musím to napsat. Mám dnes narozeniny a modrooká hermelínka mi dala ten nejhezčí dárek, který jsem mohla čekat. Narodila se jí miminka!!!

Erika - přeji ti vše nejlepší a hlavně krásné chvilky s Wendulkou Lizard, jídelníček má Bobík celkem správný, ale vloček bych mu dávala plévkovou lžíci, nebo těch čajových lžiček každé dvě až tři hodiny. Místo košťálu od brokolice bych mu dávala listy. Z vloček bych vyjmula žitné, které králíčkům nesvědčí. Také bych mu asi dala trochu víc té směsi pro králíčky, nebo stejnou várku navečer.

Kudrnku, kopr, bazalku mám ve vodě v hrnku na lince. Mrkvičku, nať od mrkve v ledničce, ale než to králíčkovi dám, tak to z ledničky tak půl hodiny před jídlem vyndám. Nesmí jíst ledové, protože by mohl mít z toho průjem Teď momentálně mu žádné zelné nedávám. Mlsání má Bobík také správné, tak jako seno a vodu. Teda ta Matylda záškodnice mě upřímně pobavila!!

Všichni tady pišete, jak pravidelne krmite svoje kraliky. To dodržujete opravdu tak pečlivo? Ja to Sandyho nemuzu naucit - on je totiž nejvic hladovy ve styry hodiny rano,když dovádi. Tak v 7,00 mne dostane z postele a asi hodinu je ochotny se mi venovat a pak jde spat. A dokaze spat v kuse i hodin. Takže naučit ho na "snídaně - svačina - oběd - večeře" nejde. Snad ho nebudu budit když spi. Tak jak ho to naučím?

U nas se krmeni Bobika dodrzuje opravdu peclive. Jinak uz to vlastne ani nejde. Bob se totiz pripomina sam. Je to neuveritelne, ale presne vi, kdy ma co dostat. Geeta - super fotky, super komentáře. On si na to zvykne. Mišulka Opožděně - všecho nejlepší k narozeninkám. Geeta bezva fotečky, obou dvoum pánům to moc sluší: Ráno dostane směs, seno, vodu a nějakou zeleninu co je zrovna doma a jednou za dva, tři dny kousek chleba, aby nehladověl, než přijdu z práce.

Odpoledne dostane nějakou mlsku - banán, rajče, hroznové víno nebo bonbonky - jenom tak na chuť a večer mu dám zase hrst směsi smíchanou s troškou ovesných vloček a další seno. A Ferdík si to sám během dne prokládá papírovýma krabicema, nebo jakýmkoli papírem, ke kterému se dostane: Preju ti taky vsechno nejlepsi k narozeninam a moc gratuluju ke krasnemu "kralicimu" darecku: Marco je fakt fesak Korfik samozrejme taky a je videt, ze se hodne potatil: Alameda Ferda taky začal lézt na stůl.

Vlezl si na postel a hurá na stůl. Jenže máme na něm sklo a jak tam hupsnul tak vždycky po něm jel jak dráha. Tak jsem měla strach, když to neubrzdí, že na druhé straně spadne. Tak mám na stole u postele postavené dvě veliké krabice, na které už nevyskočí. Vypadá to strašně, ale splní to účel.

Jinak ho musím pochválit, kromě okousaných papírových krabic a ovladače na televizi nechává zatím pokoj vcelku v pořádku. Na tleskání taky nereagoval, to jsem si mohla ruce utleskat a ani se neotočil. A když jsem ho nakonec poponesla pryč, tak se otočil a metelil zpátky. No, že by mě nějak výrazně poslouchal, to říct nemůžu. Spíš se přizpůsubuju já jemu, než on mě.: I když nebyly nikdy žádné případy otravy vodným roztokem kyanovodíku zaznamenány, stanovené dávky nepřekračujte.

Ty nechavas Aiminku behat porad volne? To ja si jeste nedovolim,hlavne proto ,ze Chipsikovi navyky v chozeni na toaletu nejsou moc dukladne: Nekdy toho necha,ale nekdy ho musim nasilim odstrcit.

Pépa To je hrůza. Našim mimčům jsou dva týdny a nedokážu si představit, že by je někdo za týden dal pryč od mámy! Bob Mám mimuška nofocené, snad fotos zítra. Jen jeden má trošku ušmudlaný čiumáček a je takový pomaloučký, trošku vláčí nožky. Muj kralik taky jeste nechodi na zachod a bobkuje po kleci, ale kdyz jsem ho mela tyden, tak jsem ho pustila ven a od ty doby beha volne. A vubec nikam nebobkuje, porad jen do klece. Ted ma 12 tydnu a ja ho mam 3tydny.

Omlouvam se za dalsi dotaz v tak kratke dobre. Muj kralicek byl v patek poprve naockovan proti moru a myxomatoze. Dnes jsem v jeho bobcich nasla cervika. Napadlo me prelecit Bobika proti kokcidioze, ale je to vubec v tak kratke dobe po preockovani dobry napad? Vlastne me zneklidnuje, ze v sobe mozna neco ma a ja jsem s nim sla na ockovani To muj Chipsik nejenom ,ze bobkuje na koberec,ale on tam i obcas cura.

Jenze ja mam ten problem,ze od tatky mam slibenou novou vetsi klec,a tak nema smysl ho ucit nekam,kdyz zanedlouho bude v novem. Je moc roztomilej a porad za mnou beha jako pejsek. Kdyz mam jidlo,okamzite mi skoci do klina a zebra,kdyz se ucim,skoci mi na sesit a znackuje si ho.

Venuju mu opravdu hodne casu. Ted je to fakt narocny,protoze ho samotnyho v pokoji nenechavam. Porad cura a bobkuje,kde se mu zlibi. Ale snad ho to uz brzy naucim a on bude moct behat sam.

Jinak jsem si taky vsimla,ze pekne vysoko skace. Na postel si nastesti jeste netroufl,ale kdyz mi vyskakuje z klina,je jak skokan. Jen mi dela starost,ze se neda chytit. Hlavne proto,ze ho nemuzu zkontrolovat, jestli je v poradku drapky,zoubky a tak. Ale jinak je to mazel. Zda se mi,ze ani tak neslysi na sve jmeno jako na zasusteni cehokoli: Ahoj, mohl byste mi někdo poradit s mym drahouškem?

Je to králičí slečna Píšťalka, je jí asi rok a půl - nejsem si zcela jistá, kolik jí bylo,když jsme si ji brali ze zverimexu a dle mýho to nevěděli ani oni: Ale určitě nebude starší.

Postupem času už se nechce nechat zvedat a nedej Bože, když ji pustim a chi ji vrátit do klece - to zdrhá a já musim čekat až si lehne a bude trošku unavená, aby to bylo bezpečnější. Teď jsem si na ní koupila přepravku a chi ji brát ven. Petra - - - - - a ještě je vůbec možný králika 1,5 starého nějak ochočit? No,mlade to uz rozhodne neni. Dospela je od zhruba 7. Samozrejme je tu nadeje,ze ji ochocis,ale spis mensi nez vetsi. Brat ji ven muzes a pokud je venku tak hezky jako dneska,ani si moc zvykat nemusi.

Spis kdyz je treba snih,tak musis opatrne,aby neprochladla. V prepravce ji muzes prepravovat. Jen dej pozor,aby treba v aute nebylo moc horko,protoze kralicci snasi lepe zimu nez teplo. Kazdopadne je dobre transport co nejvice zkratit,takze tahat ji treba do Nemecka nebo za hranice by asi nebylo moc dobre. To ,ze se nenecha zvednout pozorujes jak dlouho? Jestli neni treba brezi. Lizard, tak ty červíky asi Bobík neměl vyléčené. Po skončení léčby by měl doktor udělat rozbor bobků a tím zjistit jestli tam ještě jsou, nebo ne.

Přeléčení proti kokcidioze bych zatím nedělala, když byl na tom očkování a to je docela zátěž pro králíčka. A nemusíš se omlouvat za nějaký dotaz, když to tady někdo bude vědět, tak ti určitě rád poradí. Určitě se ozvou další, kteří mají s červíky zkušenosti. A nebo se podívej do archivu. Ježiš, doufám, že není březí! Králika neviděla od dob, kdy byla ve zverimexu, jen samé holčičky: V zimě jí brát ven nebudu, to bych prochladla i já.

Spíš teď, když ještě nesou úplný vedra a na zahradě je tak pěkně cesta trvá asi 45 minut , tak bych ji nechala hezky na kširách poletovat. Jen jsem zvědavá, jak se bude tvářit. S tim ochočenim jsem neměla na mysli, aby za mnou běhala na zavolání a tak, spíš, aby se právě nechala zvednout nebo nekousala do ničeho, co by jí mohlo ublížit. Jinak jí raději nechávám svobodnou volbu ale jen v omezeném prostoru, protože by na ní doma číhala ještě moje jezevčice: Díky moc za rychlou odpověď, a poněvadž jsem se sem zaregistrovala, asi se tady budu zjevovat poměrně často s nějakym dotazem.

Zrovna mě jeden napadl: Ahojte, asi pred troma dnami som zistila ze jedna z mojich kociek je baletka Maju klietky pred bicyklami tak aby sa oni sami k bicyklom nedostali. Lenze ta nasa baletka nema problem vyskocit na klietku a po tych uzuckych dratkoch sa presunut na druhy koniec tej klietky a zoskocit dozadu k bicyklom. Tak mi teraz povedzte ci ma vobec vyznam aby tam tie klietky boli tak abz sa k bicyklom nedostali, ked Nufke nerobi problem prebaletit po mriezkach Inak Tutka mi uz bobkuje a s chutou papka Pokud neprisla v poslednim mesici k sameckovi, je to v poradku-brezi neni.

Muzes ji udelat treba nejaky vybeh,aby nemusela byt v ksirach pokud hrabe,zapust zabrany hloubeji do zeme a nezapomen zabezpecit i horejsek,aby ji tam neskocila nejaka kuna nebo jina kocka. S tim zvedanim to bude slozitejsi. I kdyz-kdyz na to byla driv zvykla Kazdopadne ji do toho nenut,mohla by k tobe ztratit duveru,ktera se tezko ziskava zpet. Zkousej to pomaloucku a kdyz to nepujde,nelam to pres koleno.

Je spousta kralicku,kteri se vubec nenechaji zvednout. Zkus ho v tom respektovat. S tim,aby nic nekousal-tleskej,delej varovne signaly a tak. Ja mam kralicka,ktery nekdy napriklad neco tak kouse,ze nejake pokriky ho nevzrusuji a ja ho musim osobne odstrcit. S tou dalsi samickou-nezkousela bych to.

Pokud mas dost mista a casu,tak ano. Protoze v pripade,ze by se nesnesly je musis drzet oddelene a venovat se kazde zvlast. Nejlepe se totiz snaseji samicky ze stejneho vrhu. Muzou se mit radi,ale nebo taky ne. Je to 50 na Klidne pis sve dotazy a otazky.

Radi na ne odpovime. Dnes si Kryštůfek běhal po balkoně. Šmírovala jsem ho oknem a přistihla ho,jak sedí v košíku: Pořád by někam jezdil Teda nemůžu se na Marca vynadívat,to je krasavec! Je vidět,že potatil typicky Kryšotfácké rysy; Kdopak má na svědomí tu spoustu bobků?: Opožděně také gratuluji nejen k narozeninám, ale i k miminkům! Kolik teď těch mladých máš? To je moc fajn,že je Tutka u nás možná Ťuťka: Ňufka se chce možná na tom kole projet;.

Je mozne, ze si Pingu mysli, ze muj pokoj je jeji teritorium? Je strasne tezke ji odtamtud vyhnat,dneska jsem se ji snazila vyhnat z pod postele destnikem, pred kterym normalne prcha do klece sotva ho vidi, a ona vybehla doprosted pokoje a zacal na nej utocit. Rozcilila jsem se a zacla kolem sebe sermovat a ona se vubec nelekla a bojovala dal.

Ahojte, tak už sa aj mne podarilo urobiť album mojej Emmy. Ak by ste ju chceli vidieť, tak: A ty slovenské komentáře k tomu jsou působivější než ty české; - - - - - fufinka: Tvoje emma je fakt rasna uz jen proto ze se trochu podoba moji Aimi S curanim jsme meli taky problem, ale proste se to najednou nejak vyresilo samo a ted uz snad tyden Sandy cural jenom do zachodu.

A to jsem chvily mela pocit absolutniho zoufalstvi, ze se to nikdy nenauci. To s tym sustenim cehokoli znam - sama jsem koukala, jak rychle se naucil reagovat. Je uzasne, jak jsou chytrí a prefikaní. Je moc krááásná a má opravdu modrá očíčka, nebo to dělá ten foťák? Vcera jsem byla s Aiminkou vennku.. Jinak hopka porad na moji postel.. Mne sa zase páčia viac české komentáre: Aimi je tiež peknučká, je velmi podobná Emme.

Skoro ako keby boli sestri: Určite by si spolu rozumeli: Normálne vyzeraju tmavo, skoro ako čierne. Alameda, také móóóc krásné fotečky. Přesně takovou kočičku jsem měla. Emma ešte vonku nebola, ale chystám sa s ňou. Ta moje Aimi bobkuje po cele kralikarne.. Lizard - koukám, že máš stejný problém jako já s Banny.

Pořád byla taková hubeňoučká a unavená pak jsem jí na bobečkách našla několik červů, fůůj, měla jich v sobě strašně moc. U veterináře dostala odčervovací injekci, ale asi za 14dní se jí červíci zase vrátili. Pak jsme byli ještě asi na dvou injekcích a až teď jsme se jich snad konečně úplně zbavili. Banny pěkně přibrala a už je zase čiperná a spokojená. Ja lnene seminko pridavala Aimi normalne k jidlu co ji kazde rano davam.. A Aimi je v pohode: Alameda, já vím, že je to Minda.

Přečetla jsem si to u tvé přezdívky. Barunka byla také bezdomovka. Pejsek se mi také líbí. A nehoní někdy Aiminku? Asi by si s ní chtěli hrát viď? Barunku jsem s králíčkem nenechávala samotnou, protože ta by ho pořád honila a pinkala mu tlapkou na čelíčko. Ale nikdy mu neublížila, drápky měla vždy zatažené a také přitom po mě pokukovala, co tomu římám. Mišulka, kdy se má narodit hříbátko?

Ja to radsi neriskuju. Mam strach,aby si neco neudelal. Prece jenom jeste zatim tuk,tuk,tuk nikam neskace,tak se bojim,ze by zkusebni let mohl skoncit neprijemnym padem. To je dobre,ze se Aimince venku libi,alespon prijde na cerstvy vzduch. Ty jeslicky jsou fakt skvela vec. Jen si predstav sebe,jak si curas do vecere-fujjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nooo, s bobkovanim to jeste neni procent, ale jsem hrozne rada, ze aspon s curanim je to lepsi. Jinak Sandy je kluk - mela to byt holka, ale nejak to nevyslo: Hanadza no - rozhodne asi od obou.

Je úplně stejná jako byla Ferda I. Ta měla akorát na nose maličký bílý flíček. Tady její fotky nemám, ale pár je jich na http: Je to prášek, který se rozpustil v trošce vody a přes injekční stříkačku jsme mu ho dali vypít. Našel jsem článek o králících, třeba bude někoho zajímat. Na album je to moc veliké, tak aspoň na nějakou dobu to bude tady: Tyjooooooo, Šéďa je borec a ty taky.

Šeďula protože nádherně pózuje a má neodolatelnou tlamičku ano,budu se pořád opakovat: Jeffímu to moc sluší, akorát ti sousedovic králíčci jsou tam na můj vkus příliš nahňácaní. Teda Aimi si dost rychle zvykla. Kryštof má ze psů psotník; Libb: Tyjo,dalo mi práci to zvětšit: Fakt bych je chtěla vidět na živo. Najeď nad pravý dolní roh a ukáže se ti ikona na zvětšení.

Jeden exemplář byl v Kamenici, asi 10 kilo? Je i na fotkách myslím. Já jsem si to amatérsky zvětšila ve wordu. Já vím, že byla v Kamenici Klára myslím? Libb, jé to je článek od Michala. Outloň, teda ten Šeďánek má tak hrozně roztomilou hlavičku!!!

A vlastně je celý strašně moc roztomilý a šikovný zahradníček. Lucinka, Jeef a ostatní králíčci jsou také moc krásní. Tys mi ukradla Kulisku, ze jo? Dokonce i kdyz lezi, tak vypadaji stejne: A myslim, ze zdedila i jeho povahu, kdyz ji pustim na zahradu, tak dela uplne to samy co Seda: Taky bych měla vzít Bobyschu někdy ven Včera se Bobě podařilo překousnout USB kabel od foťáku k počítači Prostě jsem ho zapomněla vytáhnout a když jsem přišla po chvíli do pokoje, našla jsem Bobu i s míčem ležet u vykonaného díla a kdyby Bobyscha uměla mluvit, určitě by řekla, že to udělal míč, tak byla klidná.

Kousek drátků chybí, snad nebude mít problém s trávením Ňufka mi vcera vyskocila na Tutkinu klietku podotykam ze ta klietka ma 50cm do vysky a nebola z vrchu zatvorena a zboku zatvorena aby sa tutka v klude upokojila z navstevy u lekara pretoze ked sme sa vcera vratili od pana doktora Nufka sa strasne chcela dostat Tutke do klietky.. Dnes rano som zase zabudla zavret vrch klietky u Nufky..

Marťánek Dypsynka je krááásná: Dypsi je moc roztomilá. Taky ti docela závidím. Já Nika ještě venku neměla. Jelikož jako maličkýho jsem ho nezvykla na vodítko a teď se bojím, že by mi utekl. Chodí se mnou jen na balkon. Ale to není ono: Albumík Mazlinky, jak si zvyká doma ; Krom toho, že má občuraný a obobčený snad každý cm čtvereční, si docela zvyká ; Prcek je nadšená, ráda se prohání kolem koberce po té studené dlažbě ; Mazli radši zase hopká z koberečku na kobereček ; http: Tak už máme doma týden Nelču 2.

Je o dost větší než ta první a přitom by měli být stejně staré. Možná, že ta první byla zas moc malá a proto byla asi i náchylnější. Je jí vlastně 9 týdnů a váží 60dkg. Je to dost co? Dává to prý všem králíkům a jsou OK. Na etiketě jsem našla i adresu výrobce, kde je všechno napsaný - www. Myslím, že je to dobrá věc, může se to používat celoročně a je to asi prevence proti tomu nejdůležitějšímu.

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Chci se zeptat příští týden až půjdem na očkování na ten přípravek na veterině. A taky jestli se dá u nich koupit. Jinak je Nelča moc miloučká a zvědavá. Chovat se moc nechce, ale jinak se nám pořád plete pod nohy, když sedíme tak po nás leze a očuchává a jakmile najde místečko kde není oblečení, tak nás všude líže. Znamená to že když nás líže, že už si u nás zvykla a má nás ráda? Jinak čůrá asi hlavně když je puštěná. Když jí vynadám, tak kouká a pak odhopká jako by nic, no a když jí dám do klece tak se otočí a začne jíst jako by se nic nestalo.

Taky mi příde, že čůrá jinam než kde ná záchod a bobky taky dělá po celý kleci. Přitom má záchod hned pod jeslema.

..

Chciholku jozefina

: Chciholku jozefina

Chciholku jozefina Sex v aute zákulisí cz
ŠUKAČKA EROTICKÁ MASÁŽ OLOMOUC Cikanky v pornu eroticke masaze olomouc
SEX CB SEX INZERATY Privat hradec zlin sex
Chciholku jozefina Nahe holky foto nevěrná manželka
Teď jí jsou 4 měsíce a pomalu přestává růst, zpočátku rostla a přibírala hrozně rychle a teď přibírá pomaleji. Předem za tvrdy sex sex na plazi děkuji. Spíš teď, když ještě nesou úplný vedra a na zahradě je tak pěkně cesta trvá asi 45 minuttak bych ji nechala hezky na kširách poletovat. Tvůrcům trvalo sedm let, než se podařilo záměr realizovat, "chciholku jozefina", prozrazuje provozní TEPfaktoru Michal Pešata. Zdá se mi, že si všichni myslí, že mám pokoj metr krát metr, že se mi tam nevejde fakt ani červ, ale já mám big room! Alameda průjem Olepený zadeček není dobré znamení. Docela je to vidět tady - http: A vubec nikam nebobkuje, porad jen do klece. Na Slovensko zboží zasíláme také dobírkou,poštovné činí Kč. Je i na fotkách myslím. Dostala protizánětlivou injekci a další antibiotika. K těm zmiňovaným potravinám: Dávám Dipsynce velice výjimečně, ale přece, kousek normálního tvrdého chleba a mimo to dostává mrkvičku, má větvičky na ohlodávání a výjimečně dostane vitamínovou hlodací tyčinku.

Chciholku jozefina